Onterechte boete? Wij helpen je!
Meer over AppjectionFeitcode R622a
Wanneer je een boete hebt gekregen voor het gebruik maken van een busbaan staat er R622a op de boete, met als omschrijving: als weggebruiker, anders dan als bestuurder van een lijnbus of tram, gebruik maken van een busbaan of – strook aangeduid met: “LIJNBUS”.
Hieronder lees je meer over deze boete, en of bezwaar maken zin heeft! Wil je de boete door ons laten bekijken, klik dan op de knop hieronder.
Busbaan gebruiken
Dat het niet is toegestaan om de busbaan te gebruiken volgt uit artikel 62 in combinatie met artikel 81 Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990.
Reviews
Onze klanten over Appjection

4.9
2010
Beoordelingen
Sander de G.
7 september 2023
S
Geweldige service met bovendien een perfecte uitkomst, namelijk ongedaanmaking van de boete. Ook als de uitkomst niet positief zou zijn, raad ik hen ten zeerste aan. Communicatie gedurende het proces was prima en zij ontzorgden mij volledig.
Beyza Ü
20 september 2023
B
Het is ongelofelijk dat ik mijn boete niet meer hoeft te betalen! Ik dacht dat het niet waar was maar het is zeker waar. Bedankt nogmaals
Herman de B.
23 oktober 2023
H
Dank voor de hulp! Duidelijke hulp gekregen